• 1

Dealkoholizacija / Alkoholio pašalinimas

UAB "Vorto Gama" ir toliau plečia savo prekių asortimentą! Matydami augantį dealkoholizacijos / alkoholio pašalinimo sistemų poreikį, savo klientams siūlome moderniausią ir geriausią šio tipo įrangą rinkoje!

Mūsų siūloma sistema leidžia pasiekti žemiausią likutinio alkoholio koncentraciją išsaugant visas gaminio savybes: skonį, kvapą, cheminę sudėtį ir kt. Įranga skirta alkoholio pašalinimui iš alaus, vyno, sidro ir kitų gėrimų. Sistema paremta priešinės srovės vakuumine distiliacija - moderniausias dealkoholizacijos metodas rinkoje. Proceso metu išlaikoma žema temperatūra ir slėgis (< 38°C, 40 mbar), ši savybė, ir dar daugelis kitų, leidžia išsaugoti visas norimas produkto savybes. Kylant proceso temperatūrai yra prarandamas gėrimo aromatas, kinta koncentracija, skonis ir kitos fizinės bei cheminės savybės. Atliekant alkoholio šalinimą šiuo metodu išsaugomas didžiausias įmanomas produkto kiekis - patiriami minimalūs produkto nuostoliai.

Sistema yra pilnai automatizuota, o procesą galite stebėti visuose žingsniuose. Sistema yra pilnai pritaikoma bet kokiam produktui, lengvai integruojama į jūsų gamybos procesą, o programinė įranga pritaikoma pagal jūsų poreikius. Tokiu būdu užtikrinama galutinio produkto kokybė ir sistemos patikimumas. Sistemos programavimo/integravimo darbuose dalyvauja sertifikuoti inžinieriai, serviso meistrai, programuotojai ir specializuoti gėrimų gamybos technologai.

Šia sistema pasitiki ir naudojasi šimtai alaus daryklų, vyno ir kitų alkoholinių gėrimų daryklų. Sistema užima 95% viso pasaulio rinkos ir pagaliau pristatoma Lietuvai. Alkoholio pašalinimo sistema suprojektuojama ir pagaminama Vokietijoje - šalyje kurioje keliami aukščiausi kokybės standartai.

Vyninėms siūloma įprastinė arba speciali sistemos komplektacija (galima pridėti sulfitų pašalinimo priedą, kadangi vyno be sulfitų paklausa vis auga). Specialiios komplektacijos įranga galima naudotis netgi norint pašalinti tik sulfitus, paliekant alkoholį.

Visos šios savybės ir dar daugelis kitų padaro šią įrangą geriausia ir patikimiausia rinkoje. Norėdami sužinoti daugiau susisiekite su mumis, mes atsakysime į visus jūsų klausimus.