• 1

Chromatografija

Koloninė chromatografija yra gerai užsirekomendavęs bioprocesinio valymo metodas. Dervinės jonų mainų  kolonos atlieka ypač efektyvų ir patikimą vaidmenį sėkmingo valymo procese. Giminingumas, hidrofobinė sąveika ir kiti veiksniai užtikrina kokybišką molekulių valymą, kurios yra specifinis taikinys.

Bet kolonėlių pakavimas ir pakavimo įteisinimas gali būti ilgas ir brangiai kainuojantis procesas. Aukštos procese naudojamų kolonėlių bei atitinkamos įrangos kainos, taip pat valymo ir saugojimo įteisinimas gali ženkliai įtakoti proceso sąmatą. Pall puikiai įvertino visas aplinkybes ir nurodė efektyviausią Jūsų produkto valymo strategiją.

Biomolekulių apdorojimas pradiniam produkto, kuris yra taikinys, sulaikymui, molekulių-taikinių valymas ir potencialiai kenksmingų teršalų šalinimas iš išvalyto produkto yra operacijos, su kuriomis susiję reikalavimai chromatografijos procesui yra skirtingi. Viena technologija negali išspręsti visų šių problemų. Todėl Pall siūlo chromatografijos naudotojams chromatografijos proceso variantus separacijos efektyvumui optimizuoti ir ekonomiškumui užtikrinti.

Membraninei chromatografijai skirtos Mustang® membranos yra inovacinė jonų mainų atrama, kurios sudėtyje esama funkcinių keturių amino rūgščių (Q) arba sultono rūgščių (S) grupių. Didelės Mustang membranų akutės leidžia biomolekulėms prieiti prie visų surišimo vietų tiesioginės skysčio srauto konvekcijos dėka lengviau, nei veikiant difuziniam srautui (o tai chromatografinės dervos veikimo metodas) su jo sąlygojamais apribojimais. Tai sukelia labai dinamišką srautą, labai staigius charakteristikų šuolius, tokį pat ar didesnį našumą daugelio taikinių rūšių atžvilgiu, nei dervų atveju, ir proceso intensyvumą, kuris gali siekti nuo 25 iki 50 kolonėlių tūrio per minutę.

Mustang jonų mainų chromatografinės kapsulės yra supakuotos vienkartinio naudojimo sistemos, skirtos dideliam našumui. Todėl atkrenta kolonėlių pakavimo ir valymo operacijų būtinybė ir procesų ciklai ženkliai sutrumpėja. Dėl didelio dinamiškumo rišamosios Mustang kapsulių savybės yra ypač naudingos, atliekant pradinį molekulių-taikinių valymą arba šalinant teršalų molekules, pavyzdžiui, DNR arba virusus, galutinėse valymo operacijose. Mustang E  yra naudojama endotoksinams šalinti iš vandens, fiziologinio tirpalo ir buferinių tirpalų.

Mustang paleidimo komplektai, puansonai ir moduliai gali būti naudojami Mustang technologijos tinkamumui nustatyti, taip pat proceso optimalioms sąlygoms nustatyti, įskaitant surišimą ir išplovimą.

Koloninė chromatografija
Pall siūlo pilną chromatografinių kolonėlių ir pakavimo punktų asortimentą. Resolute® kolonėlės gali būti su akrilo ar nerūdijančio plieno vamzdeliais, fiksuoto ar keičiamo pagrindo aukščio, su rankiniu ar pneumatiniu būdu aktyvuojamu pakavimo antgaliu ir yra pritvirtinamos įvairiomis priemonėmis, įskaitant įmontuotas kolonines hidraulines sistemas, skirtas paprastai, bet saugiai kolonėlės priežiūrai ar kolonėlės pakavimui. Pall gali pasiūlyti savo patirtį daugelio komercinių sorbentų pakavimo darbuose.