• 1

Prekių meniu

Moduliai ir įranga

Filtravimo moduliai SUPRAdisc

Firma "Pall" atranda vis naujus giluminių filtravimo medžiagų pritaikymo būdus. Kuriant SUPRAdisc modulius pavyko sujungti tradicinio plokščio giluminio filtravimo kartono privalumus, su pilnai uždaromis filtravimo sistemomis, sukuriant iš esmės kitokią formą. Taigi, šio tipo filtravimo sistemos yra savotiškas "žvakės" ir filtkartono junginys, pasižymintis efektyvumu ir puikiomis filtravimo savybėmis. Beveik visus filtravimo kartono tipus galima užsakyti SUPRAdisc modulio pavidalu, todėl pereiti nuo atvirų, iki modulinio filtravimo sistemų yra labai paprasta.

Didelis filtromodulių pasirinkimas: filtravimas įvairių tipų ir pralaidumų, įvairaus diametro (284 mm ir 410 mm), o taip pat skirtingo tipo moduliniais filtrais leidžia pasiekti labai gerų rezultatų įvairiuose gėrimų ir maisto pramonės šakose. Naujausios kartos filtravimo modulių SUPRAdisc II paviršius yra apsaugotas specialiu plastikiniu rėmeliu, o tai garantuoja dar didesnį filtravimo saugumą. Be to šiuos modulius galima plauti prieš filtravimo kryptį, ir tai užtikrina gerokai ilgesnį modulių tarnavimo laiką.Filtravimo moduliai SUPRAPAK

Naujos kartos filtromoduliai, su inovatyviu filtravimo principu, ir turintys daug didesnį filtravimo plotą. Filtravimas vyksta ne vien tik skersai (statmenai) per filtro kartono popierių, tačiau ir išilgai juo! Tai užtikrina dar efektyvesnį filtravimo efektyvumą, filtrokartono galimybę sukaupti daugiau nešvarumų.