• 1

Pall GeneDisc

Pall GeneDisc sistema sėkmingai įkurta daugelyje pasaulinių maisto ir aplikosaugos įmonių. Automatizuota sistema atlikti sudėtingus biologinius matavimus ir tyrimus gali tiek žemesnės kvalifikacijos ir mažai apmokyti darbuotojai, tiek ir savo srities profesionalai.

Dalis GeneDisc sistemos yra GeneDisc Cycler - tvirta, tikro laigo PGR atliekanti platforma skirta greitam, tiksliam ir specifiniam mikroorganizmų aptikimui, kurio rezultatus gausite valandų, o ne dienų bėgyje.

Sistema susideda iš pagrindinio bloko ir iki 7 subvienetų. Kiekvienas subvienetas talpina vieną GeneDisc plokštelę. Plokštelės unikalus ir patentuotas dizainas įgalina keleto mikroorganizmų aptikimą vienu metu iš to paties mėginio. Cikleris atlieka genų amplifikaciją plokštelėje, o kiekviena plokštelė talpina šešis, devynis arba dvylika mėginių. Naudojant maksimalų įrangos paketą, sistemą išanalizuoja 96 mėginius per valandą.

Unikali, modulinė sistema padeda pasirinkti jūsų darbo krūviui tinkamiausią komplektaciją. GeneDisc sistema atitinka visus tarptautinius standartus ir reikalavimus keliamus aukščiausio lygio aplinkosaugos ir maisto pramonės tarnyboms.

Pall siūlo platų spektrą vieno ir kelių "taikinių" rinkinių maisto patogenų, patologinių mikroorganizmų esančių aplinkoje aptikimui ir farmacijos gamybos monitoringui

Lengva Paleisti
Norint pradėti tyrimą, GeneDisc plokštelė yra nuskaitoma naudojant pridedamą barkodų skaitytuvą. Tyrimų parametrai yra saugomi ciklerio programinėje įrangoje, nuskaičius barkodą sistema juos atpažįsta automatiškai. Tokia metodika padeda išvengti papildomų klaidų nustatant operacijų protokolus, paspartina darbo eigą ir užtikrina kokybiškus rezultatus. Tuomet DNR mėginys ir PGR reagentai yra įdedami į GeneDisc plokštelę naudojant cikleryje integruotą vakuuminę sistemą. Galiausiai plokštelė įdedama į ciklerį, kur ji sukasi ant skirtingų kaitinimo plokščių nustatytomis temperatūromis, taip atliekami visi PGR temperatūrų ciklai.

Vienas apsisukimas prilygsta vienam ciklui.

Ciklerio optinė sistema matuoja visus fluoroscensinius signalus atsiradusius tyrimo metu. Duomenys yra nusiunčiami į integruotą kompiuterį, kur programinė įranga juos apdoroja ir pateikia ataskaitas. Rezultatų interpretavimas taip par yra automatizuotas, o galutinės ataskaitos pateikiamos tyrimo eigos pabaigoje.

Tokie greiti ir aiškūs rezultatai leidžia priimti greitus sprendimus atliekant minimalų kiekį darbuotojo veiksmų - todėl šia sistema gali naudotis ir nepatyrę, ir patyrę darbuotojai, o klaidų tikimybė sumažėja keliolika kartų.

Kam laukti dienas, kad gautumėte tai ką galite gauti šiandien?
Pagreitinkite savo tyrimus naudodami GeneDisc Ciklerį - Pall kompanijos produktą sukurtą jūsų patogumui, patikimumui ir išlaidų mažinimui.